Bana Ulaşın: sedatdemirtas45@gmail.com
Şeffaf Kaplama.com

HAKKIMIZDA

IMG-ABOUT

Hikayemiz

Firmamızın kuruluş nedeni cep telefonlarında tasarım sürekli değişip gelişiyor bu değişim 2018 senesinde telefonların arkası camdan oluşan telefonlar ile kendini piyasada buldu. SAMSUNG IPHONE HUAWEİ gibi birçok telefonlar cam tasarımları ile bu modayı yeniden gündeme getirip tasarımları ile dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar yine yeni çıkan modellerin de daha çok cam ve parlak meteryal kullanacağını söylemek mümkün. Bu arada telefonlar daha şık gösterişli olmasına rağmen bir o kadar da korumak neredeyse mümkün olmadığını gördük.
Telefonlara Full body tarzı ince malzemeler ile koruma sağlamak istenildi ancak performans alınamadı çünkü telefonun üzerinden atma şikayetleri veya korumadığını gördük Kılıflarla belki telefonları kırılmaya karşı bir nebze olsa koruduk ancak kılıfın içine biriken tozlar yüzünden de telefonların çizildiğini hepimiz biliyoruz.
Bizde tam bu noktada araçların kaputlarında darbeye çizilmeye karşı kullanılan koruma folyolarını telefonlara uyarlayabilirmiyizin araştırmasını yaptık. Ve sonunda 150 mikronluk doğru malzemeyi telefonlara uyarladık. Daha önce telefon koruma olarak kullanılan kılıf vs malzemelerden %100 daha güvenli daha sağlam daha hesaplı fiyatlarla ŞEFFAF KAPLAMA yı sizlere gururla sunuyoruz.

- Sedat DEMİRTAŞ